Doświadczenia z witalizatorami

Yt van der Ploeg mieszka w wyjątkowym miejscu na obrzeżach parku narodowego Drents-Friese Wold we Fryzji, w swoim pensjonacie „Pełne Życie”, gdzie warzywa są uprawiane i gotowane witalną wodą. Wszyscy goście korzystają tam z witalizowanej wody.
Yt van der Ploeg twierdzi: „Reakcje na witalną wodę są bardzo pozytywne. Słyszę od ludzi, że smakuje dobrze. Jestem głęboko przekonany, że witalna woda silnie wpływa na ogólne samopoczucie. Przez kilka tygodni nasz zajazd był zarządzany przez zastępczynię. Uderzające jest to, że opiekunka, która zmagała się z chorobą skóry, poinformowała, iż podczas jej pobytu wyprysk znacznie się zmniejszył. Uprawiam też warzywa. Podlewam je i myję witalną wodą. Zauważyłem, że są o wiele świeższe i smaczniejsze”.

Yt van der Ploeg,

Pensjonat „Pełne Życie”

W firmie przetwarzania odpadów Twence w Hengelo w Holandii osiągnięto znaczące sukcesy dzięki witalizatorowi Leliveld. Wysokiej jakości, szeroko stosowany kompost uzyskuje się tam dzięki szczególnie skutecznemu procesowi przetwarzania odpadów roślinnych, owocowych i ogrodowych. Onno Harmsen, kierownik działu kompostowania, opowiada: „Dzięki witalnej wodzie z witalizatora bakterie, które zapewniają kompostowanie, mają teraz więcej tlenu. W rezultacie bakterie mogą się lepiej rozwijać, co pozwala im pracować efektywniej”.
I dodaje: „Następuje reorganizacja molekuł w wodzie; cząsteczki zostają zorganizowane w ich pierwotną strukturę. Niewitalna woda niesie wiele «informacji», które nie są naturalne i jako takie nie są rozpoznawane przez bakterie. Jest to również przyczyna ponownego wykorzystania witalnej wody podczas kompostowania: prawidłowe informacje w wodzie są utrzymane, a bakterie i mikroorganizmy mają mniej problemów z powodu nieznanych struktur w wodzie. I dlatego wykonują swoją pracę znacznie szybciej i efektywniej!”.

Efekty kompostowania z wykorzystaniem witalnej wody są następujące:
– Stopień dojrzałości kompostu jest stabilny.
– Kompost prawie już nie śmierdzi.
– Kompostowanie trwa teraz trzy tygodnie zamiast dziesięciu.
– Kompost ma znacznie lepszą jakość.
Ponadto znacząco spadły emisje zanieczyszczeń powietrza i zapachów.

Onno Harmsen

Firma przetwarzania odpadów Twence

Domiek Post jest właścicielem Bistro 't Olde Stadhuus w Ommen. Kupił witalizator w sierpniu 2008 roku i od samego początku był entuzjastycznie nastawiony. „Najbardziej uderzające jest to, że prawie nie mam osadu z kamienia w maszynach i na szklankach, co oszczędza mi dużo pracy i popękanego szkła”. Olde Stadhuus podaje każdą filiżankę kawy w standardzie Ommer Almond Mop, gałkę ręcznie robionych lodów i szklankę wody. Dzięki witalnej wodzie smakuje zaskakująco jeszcze lepiej.

Domiek Post

Bistro 't Olde Stadhuus

Mark Bloemberg to wisceralno-manualny terapeuta. Od jakiegoś czasu szukał czystej, witalnej wody. Uważał, że ważne jest, aby stymulować zdrowie poprzez witalną wodę. Po badaniach postanowił zdecydować się na witalizator. Odkąd korzysta z witalnej wody, Mark czuje, że ma więcej energii i że jego własne zdrowie weszło na wyższy poziom. Lepiej odnajduje się w różnych sytuacjami z ludźmi. W rezultacie może lepiej służyć swoim klientom. W swojej praktyce również korzysta z witalizatora. Po zabiegu często podaje klientom butelkę witalnej wody. Jest przekonany, że woda ma pozytywny wpływ na myślenie. „Dzięki pozytywnym myślom ludzie szybciej dochodzą do zdrowia i jestem przekonany, że woda ma działanie odtruwające. Moi klienci również to zauważają” – mówi Mark. Świadomie wybiera wodę z minerałami i jej nie filtruje.

Mark Bloemberg

Terapeuta

Johan Tuten z Dalfsen posiada gospodarstwo mleczne, a od 2002 roku ma witalizator. W tym czasie jego syn miał wyprysk. Po użyciu wody życiowej wyprysk stał się mniejszy. Wszystko zniknęło w ciągu czternastu dni. Sam Johan zawsze cierpiał z powodu bardzo zmęczonych nóg. Ten problem również udało się całkowicie wyeliminować. Poza tym jest przekonany, że witalna woda ma również dobry wpływ na jego firmę. Odkąd korzysta z witalizatora, ma znacznie mniej problemów z bydłem, które produkuje doskonałe mleko. Liczba komórek somatycznych znacznie się zmniejszyła.

Johan Tuten

Hodowca bydła mlecznego

Hans van der Kolk ma własną firmę szkoleniowo-handlową. Jest zapalonym miłośnikiem koni i trenuje je do skoków na zawody. Jeździ na międzynarodowe wyścigi i osiąga tam bardzo dobre wyniki. Jego klienci są również bardzo zadowoleni z zakupu koni. Pewnego razu Hans miał w stajni konia, który nie chciał się rosnąć, miał niezbyt dobre futro, był niespokojny. Wszystko już zostało wypróbowane, ale nic nie pomagało. Hans zdecydował się umieścić w stajni witalizator. Po dwóch tygodniach koń został uleczony. „Nie rozpoznałbyś go” – mówi Hans. „Sierść zaczęła lśnić, a zwierzę rosnąć. Było o wiele bardziej energiczne i dobrze się bawiło”.

„Po umieszczeniu witalizatora nie ponoszę już praktycznie żadnych kosztów weterynaryjnych. Wszystkie moje konie radzą sobie dobrze i moja rodzina też. Używamy również witalizowanej wody w domu. Różnica, którą możesz dobrze poczuć”.

Hans van der Kolk

Trener koni

Szczególnym efektem witalizatora Leliveld jest oszczędność paliwa w samochodzie. Jan Van Tolij z Van Tolij Transport z Oudleusen osiągnął 10% oszczędności na zużyciu oleju napędowego po zainstalowaniu witalizatora w swoim układzie paliwowym, przy zachowaniu tego samego stylu jazdy. „Normalnie zawsze zużywałem 37 l na 100 km, ale od momentu zainstalowania witalizatora jeżdżę w tym samym stylu i zużywam 33 l na 100 km. Aby to sprawdzić, zdjąłem go, lecz wtedy znów zużycie wyniosło 37 l na 100 km”.

Jan van Tolij

Van Tolij Transport