Witalizator wody na kran Acqua Gocciola

Możemy sobie wyobrazić, że najpierw chcesz się zapoznać z witalizacją wody. Można to zrobić w przystępny sposób poprzez witalizator na kran Acqua Gocciola.

Dla osób chcących zapoznać się z witalizacją wody stworzyliśmy przystępny i mały witalizator na kran, który ma tylko 7 cm długości.

Witalizator Acqua Gocciola pasuje do prawie wszystkich kranów dzięki przyłączce, która dajemy przy zakupie. Wystarczy przykręcić i można od razu próbować wody, poczuć jej smak. Organizm może się cieszyć pełną energii, łatwą do trawienia strukturalną i witalną wodą. Również Państwa zwierzęta i rośliny mogą korzystać z dobrodziejstw takiej wody. Acqua Gocciola jest rozwiązaniem idealnym do pomieszczeń bez własnego licznika wody. Może również posłużyć jako oryginalny, praktyczny i bardzo wartościowy prezent.

 

Dodatkowe informacje:

  • Zawartość: witalizator chromowany z gwintem przyłączeniowym F3/4″, uszczelka płaska witalizatora, perlator chromowany M/F z wkładką plastikową, uszczelka płaska perlatora, nypel M/M do wkręcenia w kran kuchenny.
  • Witalizatory nie wymagają konserwacji, nie posiadają też żadnych części wymiennych. Są zaprojektowane i wykonane w taki sposób, że działają bezterminowo.
  • Zakup bez ryzyka. Jeśli nie będą Państwo zadowoleni z produktu, w ciągu 3 miesięcy od zakupu natychmiast zwracamy pieniądze.
  • Wysyłka gratis z Holandii (track and trace) w ciągu 2 dni. Faktura także z holenderskiej firmy.
  • Wszystkie witalizatory zostały zaprojektowane i wykonane w laboratoriach w Holandii.

 

Dane techniczne

Materiał:  wysokiej jakości stal nierdzewna AISI 316

Długość witalizatora:  7,2 cm

Długość witalizatora z przyłączką:  9,0 cm

Średnica zewnętrzna (max):  3,9 cm

Średnica wewnętrzna:  10 mm