Witalizator Acqua ouro boros

Acqua Ouro Boros to witalizator wody, który idealnie nadaje się zarówno dla prywatnych, jak i biznesowych zastosowań. Ten potężny witalizator to dobrodziejstwo dla zdrowia.

Ten duży i bardzo mocny witalizator ze stali nierdzewnej i bezszwowej centralnej tuby nadaje się do prawie wszystkich zastosowań w prywatnych domach, w biurach oraz zakładach pracy. Instaluje się go na przyłącze instalacji wodnej lub – na przykład – do pompy oczka wodnego. W domu czy budynku zakładowym witalizuje całą jego wodę i otoczenie.

Nie ma potrzeby używania mniejszych witalizatorów na poszczególne krany czy do prysznica. Używany w systemie grzewczym zazwyczaj zwiększa jego wydajność, co pozwala zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie do 8%. Dzięki swojej wadze silnie reorganizuje strukturę i witalizuje wodę.

 

Dodatkowe informacje:

  • Witalizatory nie wymagają konserwacji, nie posiadają też żadnych części wymiennych. Są zaprojektowane i wykonane w taki sposób, że działają bezterminowo.
  • Zakup bez ryzyka. Jeśli nie będą Państwo zadowoleni z produktu, w ciągu 3 miesięcy od zakupu natychmiast zwracamy pieniądze.
  • Wysyłka gratis z Holandii (track and trace) w ciągu 2 dni. Faktura także z holenderskiej firmy.
  • Wszystkie witalizatory zostały zaprojektowane i wykonane w laboratoriach w Holandii.

 

Dane techniczne

Materiał:  wysokiej jakości stal nierdzewna AISI 316

Długość witalizatora:  40 cm

Średnica zewnętrzna (max):  7,5 cm

Średnica wewnętrzna:  22 mm

Podłączenie:  28 mm, gwint zewnętrzny

Ciśnienie nominalne:  PN10

Podłączenie:  za licznikiem, na przyłączu wody