Witalizator Acqua Goccia

Ten witalizator jest równie jak mocny Acqua Ouro Boros, ale jest mniejszy i odpowiedni do pomieszczeń, w których jest mało miejsca.

Zbudowany ze stali nierdzewnej i bezszwowej centralnej tuby nadaje się także do prawie wszystkich zastosowań w prywatnych domach, biurach czy zakładach pracy. Instaluje się go na przyłącze instalacji wodnej lub – na przykład – do pompy oczka wodnego. W domu lub budynku zakładowym witalizuje całą jego wodę i otoczenie. Nie ma potrzeby używania mniejszych witalizatorów na poszczególne krany czy do prysznica. Używany w systemie grzewczym zazwyczaj zwiększa jego wydajność, co pozwala zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie do 8%. Dzięki swojej wadze silnie reorganizuje strukturę i witalizuje wodę.

 

Dodatkowe informacje:

  • Witalizatory nie wymagają konserwacji, nie posiadają też żadnych części wymiennych. Są zaprojektowane i wykonane w taki sposób, że działają bezterminowo.
  • Zakup bez ryzyka. Jeśli nie będą Państwo zadowoleni z produktu, w ciągu 3 miesięcy od zakupu natychmiast zwracamy pieniądze.
  • Wszystkie witalizatory zostały zaprojektowane i wykonane w laboratoriach w Holandii.
  • Wysyłka gratis z Holandii (track and trace) w ciągu 2 dni. Faktura także z holenderskiej firmy.

 

Dane techniczne

Materiał:   wysokiej jakości stal nierdzewna AISI 316

Długość witalizatora:   18,5 cm

Średnica zewnętrzna (max):   8 cm

Średnica wewnętrzna:   22 mm

Podłączenie:   28 mm, gwint zewnętrzny

Ciśnienie nominalne:   PN10

Podłączenie:   za licznikiem, na przyłączu wody